Barn Creators

Zastupujeme tvůrce (video, foto) nejen na závodech, ale i na běžné reklamní focení pro klienty. Jelikož si naše tvůrce pečlivě vybíráme, dokážeme tak garantovat kvalitu, včasné dodání tvorby i korektní komunikaci. 

Barn Equestrians

Aktuálně exkluzivně zastupujeme více než 10 subjektů (jezdci, služby, areály, pořadatelé závodů, média, …), kterým pomáháme v PR a obchodním zastoupení na českém trhu. Jsme v tomto naší specializací na jezdecký sektor v ČR jedineční a naši svěřenci mají dobré výsledky z proběhlých kampaní a velmi dobrou kredibilitu v onlinu i na kolbištích.

Barn Online

Divize zaměřena na social media marketing, online marketing a tvorbu webů. Jedná se konkrétně o strategie komunikace na sociálních sítích s businessovým přesahem i do influencer marketingu, tvorbu obsahu pro sociální sítě, PPC, SEO, weby, community management aj.

Barn Production

Produkční část jakou známe z běžných reklamních agentur spadá právě sem. Od přípravy grafických dat, reklamních textilů, samolepek nebo jejich lepení a instalace. Stejně tak i vytváříte design reklamních ploch ať už se jedná o ukazatele v areálu nebo textilní potisk/výšivku. Od grafiky po výrobu. V této divizi se také tvoří nová loga či redesigny.