Barn Management, první reklamní a marketingová agentura zaměřující se primárně na svět jezdectví v Čechách, působí na trhu od roku 2020. Za vznikem a fungováním Barnu stojí na pozici CEO Andrea Bubníková, zkušená marketérka, hobby jezdkyně a moderátorka podcastu Sedlovna.

Svým klientům nabízíme více než 10 let zkušeností v marketingu a reklamě, které kombinujeme se znalostmi z jezdeckého sportu. Široká paleta našich činností nově umožnila vznik čtyř specializovaných divizí – Barn Online, Barn Creators, Barn Equestrian a Barn Production. Každá z nich má své zaměření a úkoly, které zajišťuje.

Naši marketingovou a obchodní podporu hojně využívají například e-shopy s jezdeckým vybavením, mezi které patří EquiFeed.cz. Právě u tohoto klienta se péče věnovaná sociálním sítím, PPC a tvorbě contentu projevila zcela nad naše očekávání. Listopadový Black Friday přinesl doposud rekordní obrat více než 1 milion korun, a to bez navýšení budgetu.

Vývoj obratu Equifeed 2023

Vývoj obratu u e-shopu EquiFeed.cz

Barn by nemohl správně fungovat bez našeho týmu tvůrců (fotografů, videomakerů a dalších), jejichž zapojení je při tvorbě obsahu klíčové. Díky nim jsme dokázali nabídnout ten nejvyšší standard při launchi nové kolekce oblečení GANT x Wrangler v kampani „Divoký západ“. V rámci této kampaně jsme pro zvýšení autentičnosti dosadili do role modelů skutečné jezdce.

Kampaň GANT x Wrangler

Foto z kampaně pro GANT x Wrangler, autorka Věra Zikan (WerrEms)

Nespecializujeme se však pouze na online marketing, ale zajistíme pro vás také kvalitně vyrobenou a zpracovanou reklamu, se kterou zazáříte i v offline světě. Redesignovaným logem z naší dílny se pyšní jeden z nejprestižnějších jezdeckých areálů v republice, TJ Equus Kinsky v Hradištku u Sadské.

Redesignované logo TJ Equus Kinsky

Redesignované logo TJ Equus Kinsky

Pro vaše kampaně a spolupráce zajistíme influencery, osobnosti jezdeckého světa nebo subjekty, které exkluzivně zastupujeme. Ať už hledáte hobby nebo profesionální jezdce, influencery či jezdecký areál, spojíme vás s těmi správnými lidmi. Sledujete aktivně sociální sítě? Pak jistě znáte malé parkurové jezdkyně Mili a Johy, známé jako GaluSistersRide, které se se svými poníky účastní závodů dětí po celé EU. Nabízíte dětský jezdecký sortiment nebo výbavu pro pony? Pak jsou Mili a Johy těmi pravými parťačkami pro vás. Před pár dny oslavil tento profil 150.000 followers.

Parkurové jezdkyně Mili a Johy, GaluSistersRide

Parkurové jezdkyně Mili a Johy (GaluSistersRide)

Co vy a vaše marketingová strategie? Nepotřebuje také po zimě trochu vylonžovat? Zavolejte nám – společně vše probereme a najdeme pro vás přesně to, co potřebujete.